Adana Sohbet Odaları


Selam Olsun Adanali Dostlarimiza Öncelgimiz Tamamen Ücretsiz Bi Sohbet Platformu Kurmak Ve tamamen Dost hane Seviyeli bi Sohbet Ortamı Portali Oluşturmaktir Amac ise üyeliksiz ücretsiz olan muhabbetaski sohbet portalini taniştirmak Aramizda Adanali Arkadaslarimiz Coktur.

HEMEN GİRİŞ YAP

Sizde farklı illerden tanişmak istediginiz kisiler varmi ?  O zaman hadi www.evinsohbet.com Sohbet Girişine tiklamaniz Mirclerimizi indirmeniz Yeterli Olacaktir.

Sohbet Odaları Odamız en güzel  kanalı Sohbet kanalımıza Aop(@) Sop (&) Ve Adminler Alinicaktir ve tamamen Ücretsizdir Sadece biraz takılmaniz kafi Olacaktır Kesintisiz Sohbet platformu için giriş yapmaniz yeterli Olacaktır.

Radyo kanalımıza Dj ler Alinicaktir Siyaset Irkcılık Şarkılari haric bütün Parcalarimizi 7/24 Dinliye bilir Ve istekde buluna bilirsiniz tek yapmaniz gereken şey Radyo kanalımızda : !istek Sanatci Adi Şarki ismi ve kimlere yollayacaginiz örnek : !istek Ahmet kaya – beni Vur anne Tüm Evinsohbet Ailesine Gelsin Gibisine istekler isteye bilirsiniz ve keyifli sohbet cıkarta bilirsiniz.

Amacimiz Tamamen buraya tüm türkiyeden gelen insanlarla tanişmak ve kaynaşmaktir Reel Dostluklarin Oluştugu tek sohbet portali Evinsohbet.Com Ailesine Sizleride Bekliyoruz Arkadaşlar.

 

Adana  Nifusu :  2.183.167 ( ve Gecen yila göre  17.572 artmıştır )

 

Adana nın Ekonomik Durumu Hakkında incelemeler

Adana, Akdeniz Bölgesi içerisinde yer alan ve yüzölçümü açısından en büyük bölümüdür. Adana’nın ekonomik durumu ve geçim kaynaklarına bakacak olursak, Seyhan, Ceyhan ve Asi gibi Türkiye’nin önemli nehirler bu bölgede yer almaktadır. Nehirler üzerinde yer alan barajlar sayesinde ülkemize elektrik sağlanmaktadır.
Ekonomik durumu ve geçim kaynakları içerisinde yer alan önemli geçim kaynaklarından biri tarımdır. Verimli tarım alanları oldukça fazladır.Tarım alanlarından elde edilen ürünler arasında; pamuk, muz, mısır, yer fıstığı, tahıl, susam, zeytin, turunçgiller, nohut, soya fasulyesi ve değişik meyve ve sebzeler bulunmaktadır.
Hayvancılık pek yaygın olmasa da kıl keçisi üretimi oldukça fazladır bu bölgede. Yer altı kaynaklarından elde edilen madenler ise; Linyit, demir, krom, kurşun,çinkodur. Antalya bölgesine nazaran bu bölümde turizm pek yaygın değildir. İskenderun Limanı ve Mersin limanı sayesinde ticaret oldukça yaygındır.
Adana’nın geçim kaynakları oldukça fazla olup, hem bölge hem de yöre halkı refah içinde yaşamaktadır. Özellikle sanayisi bakımından zengin kaynaklara sahip bir bölgedir.

Adanin En Meşhur Yemegi ? :Arkadaşlar bir dakika arkadaşlar, Adana diyoruz. Homeros’un İlyada’sında adı “Adana” olarak geçen, insanlık tarihinin en eski yaşam noktalarından birisi diyoruz. Yalnızca Homeros’a değil Gılgamış Destanı’na, destanlara da yar olmuştur Adana.

O halde başlayalım Adana’nın o güzide yemeklerine. En iyisini daima Adana’da yiyeceğiniz, en lezzetli Adana yemekleri

Buyrun sizleride bekleriz 🙂


Yazar:

Görüntüleme: 356 defa

gurbet sohbet

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 06 Şubat 2023

Cevap bırakın

error: Content is protected !!