Chat Odaları Kuralları


EvinSohbet.Com Ailesi Olarak İrc sunucumuza hoş geldiniz diyerek kısaca size chat odalarımızda kurallarımızı bugun anlatmak istedim. Bakalım Bu Makalemizde  Beyenicekmisiniz.

Sosyal medya ve internet çağı iyi ya da kötü bir sürü insanı bir araya getiriyor ve bu durum kimi için sorunsuz bir şekilde ilerlerken kimi için de problematik bir şekle bürünüyor.

Evin Sohbet Chat odalarımızda bunun önüne geçebilmek ve sizlerin sitemizde geçirdiğiniz süre boyunca kaliteli, güvenli ve keyifli bir hizmet alabilmeniz için belli başlı kurallar belirleyerek her açıdan pozitif bir chat ortamı içerisinde sizlere harika bir sohbet ortamları yaratmaya çalışıyoruz.

Nickini şifrelemeden ve sohbetlerimize katılmadan  olmadan önce kurallarımızı kısaca gözden geçirmenizi rica ediyoruz.

Yöneticiler tarafından sürekli olarak takip edilen chat odalarımızda argo, küfür, her türlü şiddet ve saldırgan içerik, pornografik ve ahlak dışı söylemler yasaktır ve kural ihlali durumunda kullanıcılar banlanacaktır.

Bunun dışında ırkçılık, siyasi propagandalar, dil din örf ve adet gibi değerlere hakaret etmek de kesinlikle yasaktır. Site içinde ticari ya da özel reklam yapmak, kullanıcılardan para istemek, yöneticilerle tartışmak, üye olurken alınan site ismi olan “nick” kopyalamak yasak olan diğer maddelerdir ve aynı şekilde siteden uzaklaştırılma sebebidir.

Seviyeli, kaliteli ve düzgün bir ortam yaratma arzusuyla kurduğumuz chat sitemizde kullanıcılarımızın keyiflerinden taviz vermemek için düzenlemiş olduğumuz bu kurallara uyulmasını rica ediyoruz.

Saygılı, kaliteli, samimi, rafine, güvenli ve kötü niyetli kişiler tarafından baltalanmamış bir sohbet arzusu içindeyseniz chat odası kurallarına son derece önem veren ve bu hep yönde hareket eden sitemizde büyük bir rahatlıkla, dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz.

Kendi güvenliniz ve rahatlığınız için koyulmuş bu kurallara uyduğunuz takdirde son derece seviyeli, kaliteli, eğlenceli, samimi ve güvenli ve seviyeli bir sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.


Yazar:

Görüntüleme: 205 defa

gurbet sohbet

Kategori: Chat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 11 Aralık 2022

Cevap bırakın

error: Content is protected !!