Evinsohbet Tanıtım Makalesi


Evinsohbet.Com sohbet ailesi olarak, başlıca diğer sohbet odalarımıza bakacak olursak #sohbet, #türkiye, #zurna sohbet odalarımızda da, genel sohbetler kurabilir sohbetin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Sohbetin büyüsünü, bilgi alış verişini, yeni insanlarla tanışma fırsatını, hatta eş adayınızı bile burada bulabilme imkanı sunan Evinsohbet.Com ailesi, ileri ki dönemlere de daha emin adımlarla yola çıkmıştır.

Başlıca sohbet sitelerine rakip olacak, bir yönetim kadrosunu da oluşturmuş olan Evinsohbet.Com ailesi kaliteli bir sohbet chat ortamına gereken zemini atmıştır. Tek yapmanız gereken www.Evinsohbet.Com adresimizi ziyaret edip, bu eşsiz ortamı tatmaktır.

Günümüzde diğer sosyal ağlarında varlığı ile IRC sohbeti biraz düşüş yaşamış olsa dahi, hala önemini koruma devam etmektedir. Evinsohbet.Com ailesi olarakta, temeli uzun yıllara dayanan ve help kültürünü almış, IRCd Komutlarında azımsanmayacak ölçülerde bilgili olan, yönetim kadromuzda, help koordinatörlüğü ve helperlik yapmış olan güzel bir kadro ile, sohbet ortamını en üst seviyelere taşıyacağından emin olabilirsiniz. Hem sohbet edip, hem de beyin jimnastiği yapabileceğiniz oyun odalarımızda oyunlarınızı oynama fırsatını yakalayabilirsiniz. Malum yoğun iş hayatı veya okul öğrencilik hayatı, günümüzde çok fazla hayatımızı meşgul etmekte. Bu yoğunluklardan ve hayatın karmaşasından uzaklaşmak isteyenlerin adresi olarak www.Evinsohbet.Com’u tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Sohbet dedik oyun dedik sizlere Evinsohbet.Com’ın eğlence odalarından bir tanesini daha tanıtmak isteriz. #radyo odası ile de günün yorgunluğunu atabileceğiniz, hit parçaların çalındığı Evinsohbet.Com Fm ile de sizlere müziğin ayrıcalığını yaşatmaya devam ediyoruz. Türkiye de sohbet sitelerinde başta radyo odaları ve oyun odaları olmak üzere eğlencenin en üst seviyeye çıktığını da hatırlatmak isteriz.

Evinsohbet.Com da aynı şekilde Türkiye chat sohbet siteleri arasında #radyo, #oyun, #kelimelik odaları ile de eğlenceyi zirveye çıkarmaktadır. Radyo da istediğiniz her türlü müzik çalınabilmektedir. Özgün müzik, Türkü, Hareketli Pop , Slow Pop , Rock Müzik, Oyun Havası muzikleri yanı sıra Karadeniz’in o eşsiz müzik kültürünün de yer aldığını hatırlatmak isteriz. Sabah programları ile güne hareketli ve neşeli başlamak isterseniz ve yine akşam saatlerinin o eşsiz dinginliğinde, slow müzikler ile ve türkülerle de günün yorgunluğunu yine sohbet sitemizde atabilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, sunucumuzda yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalamanın yanı sıra, normal hayatta yeni kişilerle tanışmaktan çekinen veya başkalarına anlatamadığınız özel konuları, rahatça anlatabileceğiniz iletişim kurabileceğinizi yeniden dile getirmek istedim. Sohbet odalarımızın yanı sıra, sohbet etmenizi kolaylaştıracak bazı komut ve bilgiler içinde #help kanalından yardım alabilirsiniz. #Help kanalı ne işe yarar? Birazda bundan bahsedelim dilerseniz. #Help kanalı siz değerli sohbet kullanıcılarına IRCD komutlarında yardım ve destek vermektedir. Örneğin rumuz kaydetmek istediniz, #help kanalına gelerek rumuzunuzu kaydetmek için yapmanız gereken aşamaları sizlere sunar. Ve yine bir örnek vermek gerekirse, özel sohbet pencerelerinden olursa sizleri rahatsız eden başka bir kullanıcı, onları nasıl görmezden gelebilir(Engelleyebilirsiniz) bunların aşamalarında ve komutlarında yardımcı olur. #Help departmanı ile de hatırı sayılır bilgi ve tecrübeye sahip kadromuzun da olduğunu yeniden hatırlatmak isteriz.

Evinsohbet.Com sohbet sitemize web üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz gibi mirc ile Evinsohbet.Com Script ile de bağlanabilirsiniz. Script ile bağlandığınız zaman daha kolay ve daha rahat sohbet chat yapma fırsatını yakalamış olursunuz. Peki Scriptlerin ne gibi faydası kolaylığı var? Diye soracak olursanız kısaca şöyle söyleyebiliriz. Script ile remote-alias ekleyerek ( Ki hazır kodları da içinde mevcut ) bazı komut ve bilgileri kısa yol ile uygulayabilme şansınız bulunmakta. Ve yine script ile sohbet odalarında dönen sohbetleri, daha kaliteli bir şekilde sohbet ve chat odalarını takip etme, fırsatının yakalandığını söyleyebiliriz.


Yazar:

Görüntüleme: 142 defa

gurbet sohbet

Kategori: Chat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 25 Aralık 2022

Cevap bırakın

error: Content is protected !!