Os Su Komutu


Os Su Komutu

Merhaba bu Os Su Komutu nasıl çalışıyor. Ve de ne işe yarıyor bunun açıklamasını sizlere yapmak için bu makaleyi açmış bulunuyorum.

Evin Sohbet online vede kaliteli bir Chat sitesidir. çok eğlenceli bir ortamın sizleri beklemekte olduğunu bilmelisiniz. amacımız burada Sohbet etmek ve de güvenli bir mekanda olduğunuzu hissettirmektir. Şimsi sizleri Os Su Komutunu nasıl kullanacağınızı göstermek istiyorum.


1( Sadece Unreal IRC sistemi üzerinden çalışmaktadır.

2 ( Ne işe mi yarar; Mesela, ilk sunucu açılırken shellciler Root nick pas ister ve o nick üzerine siteyi Kurmaya başlarlar. Ekle.conf yani mesela  oper admin ekleme yetkisi her şeyi açık olur, Su pas ise; sadece Root adminlerin kullana bildiği bütün her şeyi kullanır.

3 ( yani şöyle; Sunucu sahibi olan tüm yetkileri full olarak kullana bilirsiniz. getpass çekmek gibi, bir çok komut açık olur.

Yani Şöyle; aslında çok işe yarıyan bir komut, hem eklemekle uğraşmıyorsunuz, sunucuyu aç kapat reset le gibi botlar düşsün tekrar botları tanımla bir çok iş gerek yok 🙂

Şifreyi belirlemek için: /os set supass ŞİFRENİZ
Şifreyi girebilmek için: /os su ŞİFRENİZ

Yukarıda ki komutlarla da su pas şifresini belirliye bilir, ve de değiştire bilirsiniz.


Yazar: Ss

Görüntüleme: 364 defa

gurbet sohbet

Kategori: Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 19 Mart 2022

2 Yorumlar
ROJIN

Aciklama gayet net sizlerin hos sohbetiniz olsun diye her gun yenilikler eklenio sohbet Evinsohbet te gelin gorun pisman olmazsiniz

Siyah

emegine sağlık admin

Muratt

süper tam yetkili olmanın tek komutu

Cevap bırakın

error: Content is protected !!