Sohbet Odaları Kuralları


Chat Odaları Sohbet Odaları Kuralları  hepimizin katıldığı sitelerdeki Sohbet Odası Kuralları her sohbet chat siteleri yönetimi ziyaretçilerinin huzurlu bir ortamda hoş vakitler geçirmeleri için sitelerine katılan ziyaretçileri tarafından yapılmaması gereken bazı istekleri vardır.

Bu isteklerini kurallar adı altında ana sayfalarına yazmışlardır.Ve herkesten bu kurallara uymaları ve uyulmadığı takdirde sohbet chat odalarına katılan insanların sükuneti için gerekeni yapacaklarını, da beyan etmişlerdir.

Bizlerde Evin Sohbet chat sohbet ailesi olarak aramıza katılan,ve yeni katılacak olan arkadaşlarımızdan hepimizin rahatı,huzuru için bazı ricalarımı olacak.

Chat Odaları Sohbet Odaları Kuralları

Evinsohbet.Com sohbet chat Sitemizi ziyarete gelecek bay ve bayanların site girişimizdeki rumuz yazan yere topluma ve ahlaka uygun seviyeli takma adlar alarak sitelerimize giriş yapmaları mecburi kurallarımız dandır.

Sohbet odalarımız genelinde büyük harf ve renkli yazı kullanarak diğer kullanıcıları rahatsız etmemeleri.

Ziyaretçileri aşağılayıcı rencide edici kelimeler ve argo,küfür,cinsel içerikli sözlerin sarf edilmemesi.ve ziyaretçileri küçük düşürücü, hakaret içeren, taciz ve tehdit edici itham ve iftiralarda bulunmak yasaktır.

Sohbet genelinde insanlar ile gereksiz tartışmaya girmeyerek huzuru bozmamaları yasak olup gereken yapılacaktır.

Sohbet Chat odalarımızda siyaset yapmak siyasileri eleştirmek Türkiye cumhuriyetini eleştirmek devlete, devlet büyüklerini imalı,da olsa hakaret dil,din,ırk ayrımı yapmak yasak olup aksi takdirde sitemizden uzaklaştırılacaksınız.

Sohbet ettiğiniz kişilerin veya bir başka kullanıcıların şahsi bilgileri telefon veya sosyal medya adreslerini dağıtmak yasaktır

Özel odalardaki ikili görüşmeleriniz sohbet geneline yansıtılmamalı ve bu odalardaki özel bilgi paylaşımlarınız-dan ve kurulan iletişimlerin-izden sitemiz sorunlu tutulamaz.

Hepiniz yetişkin insanlar olarak kendi kararlarınız doğrultusunda hareket etme özgürlüğüne sahipsiniz kimseye özel odalarda konuşma yasağı getiremeyiz ve hepinizden ricamız bilgi paylaşımlarınızı insanları tam anlamı ile tanımadan yapmamanızdır aksi takdirde üzülen sizler olursunuz..

Sitemiz üzerindeki katılımlarınız esnasında ise sohbet genelinde veya özel odalarda başka site isimleri vermek, reklam yapmak yasaktır.

Chat kuralları, sizlerin rahat huzurlu bir ortamda chat sohbet yapabilmeniz ve yardımlaşa bilmeniz amacı ile konulmuştur,bundan dolayı insanlarla konuşmalarınızın seviyeli,saygılı,olarak  kimseyi kırmadan,zor durumda bırakmadan sohbetler yapılması önemle duyurulur.

Sitelerimizde rahatsızlık verildiği takdirde Site yönetimindeki yetkili arkadaşlara bildirerek yardım talep edebilirsiniz.

Site kurucusu olarak sizlerin huzurlu bir ortamda sohbet etmesi için elimizden gelenin en iyisini yaptık siz değerli ziyaretçilerim izinde emeklerimize saygılı olarak davranmanızı rica ederiz


Yazar:

Görüntüleme: 210 defa

gurbet sohbet

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 06 Ocak 2023

2 Yorumlar
miSafiR

Sunucu da yonetimin ilgili tavri en onemli unsurlar dan bu baglamda Evinsohbet cidden uzman kadrosu ile basarali hepsinin emeklerine saglik sizin de TeamStaR klavyenize ve emeginize sağLıK ..(:

Sercan

Seviyeli bir ortam sessizce girip gözlemledim başarılar.

Cevap bırakın

error: Content is protected !!